ויאגרה לנשים

מחקר מדעי שבדק את השפעת הוויאגרה על נשים אינו מבטיח במיוחד. בעוד שהדרך שבה התרופה פועלת להגברת זרימת הדם לאזור שימושית להגברת הגירוי הפיזי של הגוף, נראה שלתרופה אין השפעה כלשהי על החשק המיני. למרות שהיו כמה מחקרים קטנים – כמו ניסוי שנערך על ידי UCLA – שהוכיחו שויאגרה משפרת את ההנאה המינית, מחקרים נוספים לא הצליחו לשחזר את ההצלחה הזו.

ויאגרה כידוע משפרת את זרימת הדם מסביב לגוף, מגביר את זרימת הדם לפין ולכן עוזר לגברים שנפגעו מבעיות זיקפה להשיג ולשמור על זקפה לפעילות מינית. עם הגיל, חילוף החומרים בגוף מתחיל להאט, אשר בתמורה מאט את תהליך הזקפה. עם הגיל, נדרשים יותר גירוי מיני ומתח של הפין לשמירה על זקפה מוצלחת. זקפה מעוררת בגוף על ידי זרימת דם מוגברת באזור הפין.

תוך מספר שעות לאחר נטילת התרופה, גבר יוכל לקיים יחסי מין מלאים עם זקפה רגילה הנמשכת עד 4 שעות. למרות תפיסות שגויות רבות, ויאגרה אינה תרופה "גברית" גרידא. זו הסיבה שבאופן תיאורטי נשים יכולות להשתמש בתרופה זו גם ללא כל פגיעה בבריאותן.

עם זאת, אין צורך שהתרופה עשויה להיות יעילה, מכיוון שהמקרים משתנים על בסיס אינדיבידואלי. קיימות חלופות אחרות כגון זריקות ותרופות בשוק, אשר נמצאות בבחינת ה-FDA. הרבה חברות ואתרי אינטרנט משווקים תרופות לא מורשות ולא חוקיות כמו ויאגרה נשית, מה שמבטיח שיפור האינטראקציה המינית לנשים.

תכשיר בשם Lovegra משמש לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני הנשי. הפרעה בתפקוד המיני באופן כללי הוא המקום שבו בעיות מתמשכות וחוזרות בתפקוד המיני גורמות לבעיות ביכולת לקיים יחסי מין מספקים.

 

בחזרה לנושא – האם ויאגרה עוזרת לנשים לחוות דחף מיני גדול יותר?

בניגוד לדעה הרווחת, זה לא ממש מגביר את החשק המיני או מעורר עוררות, ועדיין צריך לשלב את התרופה עם גירוי מיני כדי שהיא תעבוד. אז לא משנה אם אתה גבר או אישה, ויאגרה לא עובדת בצורה שגורמת לך לרצות סקס; זה רק עוזר לאדם שכבר רוצה לקבל את זה אבל מגלה שהגוף שלו כושל בתפקוד המיני.

ויאגרה עוזרת להגביר את זרימת הדם באזור הפין, מפחיתה את המתח המיני ומאפשרת לגברים להגיע לזקפה מספיק זמן כדי ליהנות מקיום יחסי מין מלא. קמגרה משמשת כמו ויאגרה – כאשר אנשים לא יכולים לקבל או לשמור על זקפה. הגלולה או הג'לי נלקחים יחד עם גירוי מיני, ונועדו להגביר את זרימת הדם לפין. הטבליות נבלעות דרך הפה, והג'לי מומס על הלשון.

זרימת דם מוגברת זו מגבירה את העוררות, הסיכה והתחושה באיברי המין, מה שבתורו מביא לסיפוק מיני מוגבר. גברים ונשים כל כך שונים מבחינת תפקוד הגוף, התפקוד המיני והגירוי המיני שהתרופה פשוט לא פועלת באותו אופן. ויאגרה פועלת בגברים על ידי הגברת זרימת הדם לפין כדי לעזור להם להשיג ולשמור על זקפה.

ישנם תוספי צמחים כמו Prelox שאומרים שהם משפרים תסמינים של הפרעה בתפקוד המיני אצל נשים. אבל, תוספי צמחים לא יהיו בהם שום תרופה מוסדרת, ואין שום הוכחה שהם עובדים. הם יכולים גם להכיל לפעמים יותר מרכיבים פעילים ממה שהם אומרים שהם מכילים, או כימיקלים אחרים או כמויות עקבות של תרופות שלא נבדקו כראוי כדי לוודא שזה בטוח. היתרונות העיקריים של טיפול בוואקום הם היותו בטוח ואינו מצריך ניתוח, ניתן להשתמש בו בתדירות הרצויה, ועובד היטב עבור רוב חולי הדיאליזה הגברים. הספקים שלה גם טוענים שהוא עשוי לשפר את זרימת הדם לפין ולגרום לזקפה טבעית מדי פעם. חולי כליות רבים עם אימפוטנציה זקוקים לטיפולים הפועלים ישירות על הפין, ועוזרים להם לקבל ולשמור על זקפה. אחד מאלה נקרא טיפול בוואקום tumescence, המשתמש במכשיר מכני לייצור איבר מין קשה.