ההחלטה על תחילת השימוש בתכשיר כמו קמגרה אינה החלטה פשוטה או קלה לקבל.

מצד אחד – אף אדם לא צריך לסבול מחיי מין לא מספקים ולא מהנים.

מצד שני – מדובר בנטילת תכשיר רפואי שייתכן וגם תהיינה תופעות לוואי לשימוש בו וגם יש סיכון מסוים שבו לא תושגנה התוצאות המצופות.

יתרונות וחסרונות – אלה שיקולים ונסיבות שצריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים להתחיל בשימוש וכמובן במקרה הצורך להתייעץ עם מי שצריך – רופא או מטפל אחר.

זה גם המצב בכל פעם ששוקלים אם להתחיל את השימוש בתכשיר זה או אחר על מנת לוודא שאין בו סכנה או סיכון להשפעה שלילית על הגוף.

 

יתרונות קמגרה

היתרונות של התרופה ברורים מאליהם – קל לצרוך את הג'ל או את הטבליות המסיסות במים, אין צורך לקחת את התכשיר הרבה זמן לפני שאולי יתקיים האקט המיני ואפשר גם ליטול אותו באופן דיסקרטי.

גם הג'ל וגם הטבליות נוחים מאד לצריכה על ידי מי שמתקשה לבלוע כדורים (וזהו יתרון גדול מאד לעומת הוויאגרה, למשל) ויתרון נוסף הוא המחיר הנוח והמשתלם שבו אפשר לרכוש דרך האינטרנט את התכשיר תוך דילוג על פערי התיווך ותשלום מחיר כדאי, משתלם ונוח מאד.

ככל שהכמות של שקיות הג'ל האישיות תהיה גדולה יותר – כך יקטן המחיר לכל יחידה. אין ספק שעבור מי שבודק מהם יתרונות וחסרונות – יהיה מדובר ביתרונות רבים מאד.

 

האם יש גם חסרונות?

באופן כללי אפשר לומר שלכל תכשיר שאמורים לצרוך ולהכניס לגוף יש גם יתרונות וגם חסרונות.

חשוב לדעת מאילו חומרים פעילים עשוי התכשיר על מנת לוודא שאין אלרגיה או סכנה כלשהי בצריכה של חומרים אלה.

מי שנוטל תרופות במקביל לרצון שלו ליטול קמגרה חייב להתייעץ עם הרופא שלו על מנת לוודא שהתרופה שנוא נוטל לא תהיה מסוכנת בשילוב עם הקמגרה.

חסרון נוסף הוא הסיכון, גם אם הקטן ביותר, לתופעות לוואי שונות – כאבי ראש או בטן, סחרחורת או בחילה ואפילו גודש באף.

כשאר יודעים מראש על יתרונות וחסרונות קל יותר לקבל את ההחלטה על נטילה.